Obserwacja detektywistyczna

 

 

Każde śledztwo wymaga gruntownego przygotowania, a często o końcowym spektakularnym sukcesie decydują godziny żmudnej pracy operacyjnej. Obserwacje osób to jedna z najefektywniejszych i podstawowych metod pracy biura detektywistycznego. W tym zakresie posiadamy wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyte podczas pracy w terenie. Jest to jedna z podstawowych metod działania agencji detektywistycznej, pozwalająca na zdobycie informacji na temat tego, co dana osoba robi.

Nasze biuro detektywistyczne świadczy swoje usługi w sposób profesjonalny i z zachowaniem całkowitej dyskrecji, dzięki czemu uzyskujemy możliwie najlepsze dowody. Zebrany materiał dowodowy przekazujemy klientowi w postaci sprawozdania z realizacji wraz materiałami zdjęciowymi i filmowymi. Dzięki obserwacji można dowiedzieć się co robi małżonek, ustalić czy dana osoba nie popełnia przestępstwa lub jest lojalna wobec swego pracodawcy. W ten sposób prowadzone są również ustalenia adresowe, możliwe jest poznanie rozkładu dnia oraz zachowań danej osoby, a także zrobienie wywiadu gospodarczego.

Nasza agencja detektywistyczna w swojej pracy wykorzystuje profesjonalny sprzęt oraz korzysta z wieloletniego doświadczenia swoich pracowników. Obserwacja osób może dotyczyć nie tylko jednej osoby, ale także konkretnej grupy. W ramach takich usług prowadzimy działania operacyjno-rozpoznawcze wewnątrz określonej grupy społecznej lub zawodowej, przenikając w ich kręgi towarzyskie i uczestnicząc w ich życiu jako jeden z członków. Działania takie oczywiście cechują się dużym ryzykiem i wymagają zachowania wyjątkowej dyskrecji. W zależności od stopnia skomplikowania danego zlecenia, obserwacje osób mogą trwać od kilku godzin do nawet wielu dni.

Centrum Usług Detektywistycznych

ul. Świebodzka 6/1

50-046 Wrocław

woj. dolnośląskie

NIP: 8971836780 | REGON: 366769346

+48 884000495
biuro@cud24.pl

Kontakt

10 + 9 =