Poszukiwania osób i mienia

 

 

Ktoś z Twoich bliskich nie wrócił do domu? Nie masz z Nim kontaktu i wydaje Ci się, że to nietypowa dla tej osoby sytuacja? Nie zwlekaj! Czas zaciera ślady i jest coraz trudniej odnaleźć osobę zaginioną. Twoja sytuacja nie jest nam obca.

Każdego roku policja odnotowuje około 15 tysięcy zaginięć obywateli polskich w kraju i za granicą. Ludzie giną bez względu na wiek, płeć i status społeczny. Giną z powodu chorób (fizycznych, psychicznych), wypadków, codziennych problemów i kiedy padają ofiarą przestępstw.

Usługi detektywistyczne – poszukiwanie osób i mienia

W przypadku zaginięcia bliskiej osoby, należy jak najszybciej ustalić powód jej nieobecności. Bardzo często rodzina martwi się, podczas gdy osoba zaginiona zwyczajnie zapomniała poinformować o swoim nieplanowanym wyjeździe lub przedłużającej się imprezie. Niestety zdarzają się także zaginięcia na skutek przestępstwa, ucieczki z domu lub związane z chorobą.

Niezależnie od tego, jakie były okoliczności i przyczyny zaginięcia, poszukiwanie to zawsze bardzo skomplikowany proces wymagający fachowej wiedzy oraz doświadczenia. Właśnie dlatego w takiej sytuacji warto skorzystać z pomocy fachowców i zdecydować się na usługi oferowane przez biuro detektywistyczne.

Nasza agencja detektywistyczna prowadzi sprawy w zakresie:

  • zaginięć,
  • porwań,
  • porwań rodzicielskich,
  • ucieczki z domu,
  • poszukiwania osób ukrywających się,
  • poszukiwanie mienia.

Doskonale rozumiemy, że zaginięcie osoby bliskiej jest dla rodziny bardzo bolesne. Profesjonalna agencja detektywistyczna posiada odpowiednie zaplecze logistyczne oraz doświadczenie, które pozwalają znacznie zwiększyć szanse na powodzenie poszukiwań. Nie zwlekaj! Czas jest bardzo ważny.

Nasze biuro oferuje pomoc również podczas poszukiwania mienia. Pomoc ze strony profesjonalistów może prowadzić do odnalezienia skradzionych przedmiotów i zakończyć się ich powrotem do właściciela.

Centrum Usług Detektywistycznych

ul. Świebodzka 6/1

50-046 Wrocław

woj. dolnośląskie

NIP: 8971836780 | REGON: 366769346

+48 884000495
biuro@cud24.pl

Kontakt

7 + 6 =