Sprawy karne

 

 

Stałeś się ofiara przestępstwa? Obawiasz się o to, czy uda się ustalić i namierzyć sprawców? Nie wiesz, jakie masz prawa w postępowaniu? Nie rozumiesz prawniczego języka?

Możemy zająć się Twoją sprawą kompleksowo i przede wszystkim indywidualnie. Wykonamy własne czynności śledcze, począwszy od oględzin miejsca popełnienia przestępstwa, poprzez analizę zebranego materiału dowodowego, aż do doradztwa i konsultacji w trakcie prowadzonego postępowania.

Ponadto oferujemy doradztwo w sprawach będących w toku lub już zakończonych. Przeanalizujemy zebrane materiały i doradzimy, co można jeszcze zrobić.

Detektywi Centrum Usług Detektywistycznych posiadają szeroką wiedzę operacyjną i śledczą, ale również z zakresu postępowań sądowych.

Biuro Detektywistyczne dysponuje wysokiej jakości sprzętem operacyjnym.

Dzięki posiadanym umiejętnością operacyjnym i śledczym Naszych Detektywów pomożemy Ci ustalić ewentualnych sprawców lub zebrać materiał i dowieść Twojej niewinności.

Pomożemy zrozumieć i skutecznie komunikować się z organami ścigania, aby zwiększyć szanse na szybkie i pozytywne rozwiązanie Twojej sprawy.

Nasze Biuro Detektywistyczne oferuje również specjalistyczne wsparcie z zakresu prawa, ponieważ współpracujemy z czołowymi Kancelariami Prawniczymi.

Centrum Usług Detektywistycznych

ul. Świebodzka 6/1

50-046 Wrocław

woj. dolnośląskie

NIP: 8971836780 | REGON: 366769346

+48 884000495
biuro@cud24.pl

Kontakt

8 + 8 =