Sprawy rozwodowe i zdrady

 

 

Moment, gdy dowiadujemy się o zdradzie partnera to jedna z najtrudniejszych chwil naszego życia… Cały nasz poukładany świat w jednej chwili się zawalił, rozpadł na kawałki… Co dalej robić? Jak dalej żyć? Konsekwencją takiej sytuacji jest nie tylko rozwód, lecz także:

  • konieczność ustanowienia opieki nad dziećmi,
  • określenia wysokości alimentów na dzieci oraz na siebie,
  • podział majątku.

Działania oferowane przez nasze biuro detektywistyczne podczas sprawy rozwodowej obejmują czynności operacyjne oraz kompleksowe przygotowanie i pozyskanie materiału dowodowego, potwierdzającego zaistniałą zdradę. Sporządzone przez Nas sprawozdanie, zawiera wszystkie niezbędne informacje oraz materiały stanowiące niepodważalne i wiążące dowody prawne oraz stanowiące materiał dowodowy w postępowaniu prowadzonym przed Sądami. Warto zatem powierzyć sprawę profesjonalistom, takim jak nasza agencja detektywistyczna.

Zdrady należą do najczęstszych powodów rozwodów, z tego względu ogromna ilość zleceń dotyczy właśnie tego tematu. Osoby, które chcą, by ich sprawy rozwodowe zakończyły się z określeniem winy, mogą skorzystać z usług agencji detektywistycznej, która zbada sprawę i jeśli małżonek ma romans, pomoże zdobyć dowody jego niewierności. Rozwód z orzeczeniem winy ułatwia regulację kwestii takich jak prawo do opieki nad dziećmi, kwestie regulowania kontaktów z nimi lub wysokość alimentów, zarówno na dzieci, jak i byłego małżonka.

Dbamy o to, by działania podejmowane przez nasze biuro detektywistyczne odbywały się z zachowaniem odpowiedniej dyskrecji. Doskonale rozumiemy także, że wyciąganie przedwczesnych wniosków może mieć poważne konsekwencje i zniszczyć reputację jednej i drugiej strony. Właśnie dlatego nasze usługi realizujemy w sposób przemyślany i taktowny.

Centrum Usług Detektywistycznych

ul. Świebodzka 6/1

50-046 Wrocław

woj. dolnośląskie

NIP: 8971836780 | REGON: 366769346

+48 884000495
biuro@cud24.pl

Kontakt

3 + 10 =