Testerzy wierności

 

 

To jedna z najpopularniejszych w ostatnim czasie metod sprawdzenia uczciwości partnera/partnerki.

Z tej formy działalności Centrum Usług Detektywistycznych, coraz częściej korzystają osoby, które mają wątpliwości co do szczerych intencji i uczciwości swoich partnerów.

W pewnym momencie Waszego związku pojawiają się dziwne sytuacje, ktoś widział Twojego partnera/partnerkę z inna kobieta/mężczyzną na mieście, w restauracji lub w kawiarni, a w odpowiedzi słyszysz – „to stara/y znajoma/znajomy”. Idąc razem przez miasto, czy galerię zauważasz, że ogląda się za innymi kobietami/mężczyznami, niby nic takiego myślisz, ale coś zaczyna Cię niepokoić, myśl, która dręczy i spędza sen z oczu – czy mogę zaufać?, czy nie zostanę oszukana/y?, czy nie zostanę zraniona/y? czy mnie zdradza?

Pomóż sobie i uwolnij się od tych dręczących pytań – – żyj i ciesz się życiem !

Przekaż sprawę profesjonalistom z Centrum Usług Detektywistycznych.

Nasi pracownicy posiadają niezbędne umiejętności psychologiczne oraz aktorskie, dzięki czemu swobodnie i skutecznie potrafią wykonać nawet najtrudniejsze zadania. Po zebraniu informacji dotyczących zlecenia, Nasi testerzy zajmą się figurantem/figurantką w sposób profesjonalny i nienachalny. Skutecznie zainteresują figuranta/figurantkę swoją osobą, będą z nią flirtować, uwodzić, spędzać czas i chodzić na randki, nigdy jednak nie dojdzie zbliżenia fizycznego – seksu.

Spotkania figuranta/figurantki z testerem wierności Naszej Agencji Detektywistycznej są rejestrowane i nagrywane.
Zadaniem testerów Centrum Usług Detektywistycznych jest profesjonalne zebranie materiałów dowodowych świadczących o zdradzie i skłonnościach do takich zachowań osoby testowanej lub zaprzeczeniem ewentualnych podejrzeń zleceniodawcy.

Prowadzone czynności są na bieżąco monitorowane i rejestrowane przy użyciu najwyższej jakości sprzętu operacyjnego, a otrzymany materiał w postaci pisemnego sprawozdania oraz materiałów audio i video, stanowi niezbity dowód sprawie własnej lub w postępowaniu prowadzonym przed Sądem.

Centrum Usług Detektywistycznych

ul. Świebodzka 6/1

50-046 Wrocław

woj. dolnośląskie

NIP: 8971836780 | REGON: 366769346

+48 884000495
biuro@cud24.pl

Kontakt

7 + 8 =