Windykacje

 

 

Dłużnik nie reaguje na wezwania? Firma windykacyjna rozkłada ręce?

Prowadzone przez Naszą Agencje Detektywistyczną działania windykacyjne mają na celu odzyskanie należności lub mienia w możliwie najkrótszym czasie. Zakresem obejmuje wszystkie dozwolone prawem czynności podejmowane w bezpośrednim kontakcie z dłużnikiem lub jego otoczeniem.

Do każdej sprawy podchodzimy w sposób indywidualny wykorzystując optymalne narzędzia, efektywne strategie oraz właściwy dobór argumentów negocjacyjnych. Działania windykacyjne prowadzone są przez wykwalifikowanych negocjatorów posiadających wieloletnie doświadczenie zawodowe.

Dla każdego przedsiębiorcy opóźnienia kontrahentów z zapłatą należnych faktur jest coraz częstszym problemem, a nagromadzenie się takich sytuacji może każdą firmę wprowadzić w poważne problemy finansowe, a w konsekwencji upadłość.

Praca prywatnego detektywa w tym zakresie okazuje się niezwykle skuteczna, bowiem dysponuje specjalistycznym sprzętem, wiedzą prawną i doświadczeniem w pracy w terenie.

Ponadto posiadanie licencji detektywa, na mocy ustawy o Usługach detektywistycznych, daje prywatnemu detektywowi możliwości zbierania, gromadzenia oraz przetwarzania danych, a zebrany podczas czynności detektywistycznych materiał stanowi dowód w sprawie.

Detektywi Centrum Usług Detektywistycznych, posiadają wiedze z zakresu prawa oraz doświadczenie w zakresie pracy operacyjnej. Ponadto posiadamy najwyższej jakości sprzęt operacyjny, niezwykle skuteczny i efektywny podczas prowadzonych działań.
Ustalimy rzeczywisty majątek Twojego dłużnika, sprawdzimy gdzie aktualnie przebywa oraz jakie ma aktualne dochody.

Wynegocjujemy warunki spłaty zadłużenia, sposób i termin spłaty.

Nasze Biuro Detektywistyczne oferuje również specjalistyczne wsparcie z zakresu prawa ponieważ współpracujemy z czołowymi Kancelariami Prawniczymi.

Centrum Usług Detektywistycznych

ul. Świebodzka 6/1

50-046 Wrocław

woj. dolnośląskie

NIP: 8971836780 | REGON: 366769346

+48 884000495
biuro@cud24.pl

Kontakt

5 + 13 =